שירותי אינטרנט מתקדמים


טכניקות קידום אתרים SEO

היום כל בעל האתרים יודע: יותר כניסות לאתר = יותר כסף. אבל איך מביאים את האנשים לאתר? האינטרנט היום שופע במידע, תוכן ואטרקציות. למה שיגיעו דווקא לאתר שלך? נוכחות במנועי חיפוש, תחת ביטויים רלוונטיים למוצרים או השירותים שאתה משווק – זו סיבה מעולה! איך עושים את זה? לפניך סקירה קצרה של שיטות קידום אתרים יעילות.

כיום, מנוע החיפוש המקיף והיעיל ביותר בעולם הוא כמובן Google, אבל צמודים אליו גם מנועי החיפוש של MSN ו – Yahoo. השימוש במנועי החיפוש מאפשר לגולשים לאתר מידע באינטרנט, בין אם מדובר במידע כללי בתחום מסויים או מידע על שירותים ומוצרים שהם מעוניינים לרכוש.

הכלל הוא פשוט, אתר שמופיע בתוצאות הראשונות של החיפוש – ייהנה מכניסות רבות יותר של גולשים. תוצאות החיפוש וסדר הופעתן נקבעים על ידי פרמטרים שונים ולכל מנוע אלגוריתם שמשקלל את מכלול הנתונים ולפיו נקבע הסדר. קידום אתרים, הוא למעשה ניסיון להשפיע על סדר התוצאות ולגרום לאתר מסוים להופיע גבוה ככל האפשר תחת ביטויים רלוונטיים.

הזחלנים של גוגל סורקים מידי יום מיליוני עמודי אינטרנט ושומרים העתקים שלהם באינדקס ענקי על שרתי החברה. כאשר גולש מעלה שאילתת חיפוש בגוגל, התוצאות "נשלפות" מתוך אותו אינדקס וכאמור, תוך ניסיון לתת לגולשים את ההפניות האיכותיות והרלוונטיות ביותר לכל ביטוי.

מהו קידום אתרים

אז איך אפשר לקדם את האתר שלי במנועי חיפוש, כך שיופיע במקום גבוה ככל האפשר? שאלות מצוינות. בשאלה הזו מתחבטים מיטב מומחי קידום האתרים (SEO) בעולם. למעשה – האלגוריתמים של מנועי החיפוש הם לא רק סודיים אלא גם משתנים כל הזמן, ולכן אין הגדרה רשמית או ספר חוקים שמביא באופן בהיר שיטות לקידום אתרים. אולם, ניתן לפעול לפי מספר קווים מנחים ברורים, שיטות קידום אתרים שהוכיחו עצמן כיעילות.

בניית אתרים לצרכי קידום מוצלח

כל מי שעוסק בתחום של שיווק באינטרנט יאמר לכם, שמחשבת תחילה חוסכת הרבה כאב ראש והוצאות כספיות בעתיד. לפני פנייתכם אל חברות בניית אתרים במטרה להקים אתר אינטרנט לעסק, וודאו כי אתם מבינים בדיוק מה אתם רוצים להפיק מהאתר.

אם יש בכוונתכם לקדם אותו במנועי חיפוש, חשוב מאוד שהמבנה שלו יתרום לצורך זה. כך לדוגמא - בניית אתרים המבוססים על פלאש, תקשה מאוד על פוטנציאל הקידום של האתר, שכן מנועי חיפוש אינם יכולים "לקרוא" פלאש.

בחירת ביטויי מפתח ואיפיון האתר

בהמשך, חישבו היטב תחת אילו ביטויי חיפוש תרצו לקדם את אתרכם. קידום אתרים דורש מחקר לא קטן – אם ברצונכם לעשות עבודה יעילה. לאחר בחירה של רשימת ביטויים, תכננו את האתר ואת היררכיית העמודים בו בהתאם לצרכיכם.

תוכן איכותי ככלי לקידום אתרים

כמו גולשים, גם מנועי חיפוש אוהבים תוכן איכותי ואתרים שמבנה התוכן בהם נכון, שמתעדכנים לעיתים תכופות ויוצרים עניין רב בקרב גולשים – יהינו מיתרון משמעותי. כאשר מדברים על שיטות קידום אתרים, בסופו של דבר, מדברים על הפיכת עמודי האתר לנגישים יותר, הן עבור מנועי חיפוש והן עבור גולשים. חשוב לעשות שימוש בתגיות מטא, כותרות, בשילוב נכון של ביטויי מפתח רלוונטיים בכל עמוד באתר.

שיטות לקידום אתרים - בניית מערך קישורים

רשת האינטרנט מבוססת על קישורים, למעשה – קישורים הם הדרך היחידה בה גולשים ומנועי חיפוש יכולים לעבור מאתר לאתר ומעמוד לעמוד. מנועי החיפוש ובפרט גוגל מייחסים לקישורים שיפנו אל אתרכם וגם לאלו שבתוך האתר חשיבות רבה. עבור מנועי חיפוש (וגם גולשים) קישור הוא מעין "הצבעת אמון". אם אתר איכותי וסמכותי בתחום מסויים מקשר אל אתרכם, מצב זה תורם לאיכותו של האתר שלכם.

בעקבות הסחר שהתפתח בקישורי אינטרנט ופעילות לא אתית של חברות קידום אתרים רבות, ניתן לראות שבשנים האחרונות גוגל מחמיר מאוד עם אתרי ספאם ותועלתם של קישורים לא טבעיים ולא רלוונטיים הולכת וקטנה. חשוב מאוד שהקישור יהיה מאתר איכותי העוסק בנושאים דומים או לפחות משיקים לתחום בו עוסק אתרכם.

קניית דומיין

אחסון אתרים

שרת וירטואלי

תעודת SSL

אבטחת אתרים

סליקת כרטיסי אשראי

קידום אתרים

שרתים

סליקה

אירוח אתרים

מחשוב ענן

רכישת דומיין

שירותי אינטרנט מתקדמים - קידום אתרים הדרך להצלחה שלך באינטרנט !מאמרים חדשים

קישורים נוספיםמפת האתר | קניית דומיין | אחסון אתרים | שרתים | סליקה | קידום אתרים