שירותי אינטרנט מתקדמים


אירוח שרתים


לכל עסק עם פעילות משמעותית באינטרנט היתה בעבר דילמה לא פשוטה. האם לרכוש או לשכור שרתים. אם הפעילות ממוקדת בקהל יעד בינלאומי התשובה היא די פשוטה. רכישת שרתים והשינוע לחוות שרתים בחו"ל היא פעולה מורכבת ומורכב ממנה הדאגה לטיפול בשרתים במקרה של תקלות כאשר השרתים ממוקמים אי שם כמה אלפי קילומטרים מאיתנו. לכן רוב חוות השרתים בחו"ל מציעות שירות של השכרת שרתים עם רמת תמיכה וניהול בדרגות שונות.
השירות הבסיסי והמינימלי הינו אחריות על החומרה במקרה של תקלה וביצוע איתחול לשרתים במקרה של "תקיעה".
שירותים חשובים נוספים שניתן לקבל הם שירותי גיבוי ושיחזור ושרותי אבטחה ברמת התקנת Firewall ורצוי גם קישור VPN.

השכרת שרתים

בישראל המצב פשוט יותר ומגוון האפשרויות רחב יותר. מכיוון שחוות השרתים נמצאות בהישג יד ואין בעיה לוגיסטית לגשת אליהם, לקוחות פעמים רבות מעדיפים לרכוש את השרתים בעצמם ולקחת שירותי אירוח שרתים על גבי מסדי שרתים בחוות השרתים המקומית. יתרונה של שיטה זאת הוא בחיסכון הכספי, שכן בשיטה זאת האחריות על החומרה ומימונה עוברת ללקוח, וזאת גם חסרונה של השיטה. הלקוח צריך לשאול את עצמו איך הוא מתמודד עם מצב של תקלה חמורה בשרתים וכמה זמן יקח לו להחזיר מחדש את מערכת השרתים לפעילות תקינה.

שרתים בישראל

בישראל פועלות חברות מקצועיות ובעלות נסיון רב בנושא אירוח שרתים, כאשר עיקר שרתי האינטרנט מתחלקים בפועל בין כמה חוות שרתים השייכות לחברות התקשורת הגדולות. ההיצע וטווח המחירים בשוק הישראלי משקף את היקפי הפעילות המקוונת בישראל. מה שלא כולם יודעים הוא לבחור בחברת אירוח שרתים מקצועית באמת, שתיתן לך את התמורה המלאה לכסף שלך. וכאשר מדברים על תמורה אמיתית ועל שירותי אירוח שרתים באותה נשימה, מדברים על "אפטיים" מקסימלי, מינימום נפילות ושרות לקוחות מקצועי.

בעלי אתרים רבים יוכלו לספר (ומספרים בפורומים שונים) אודות ניסיונות מרים עם "חברות" שהציעו ועדיין פעילות בשוק, שרתים להשכרה וחבילות שונות ומשונות של שירותים, במחירים זולים ביחס למממוצע בשוק. רבים מבעלי האתרים שהאמינו לפרסומים, השכירו שרתים לפעילות שלהם באינטרנט. רק מה, עד מהרה מגלים כי השרת נופל בכל יום, התמיכה הטלפונית לא ממש עונה לפניות שלכם, מאחורי ה"חברה" עומד ילד צעיר, העומד לפני גיוס לצה"ל (במקרה הטוב) ולמעשה, לאף אחד לא ממש אכפת מה קורה לשרת שלך.
בדיוק מעסקאות כאלה חייבים להמנע בכל מחיר. שרת אינטרנט שאינו זמין לגולשים מאבד מיקומים בתוצאות החיפוש של גוגל וגרוע מכך, מאבד את אמון הגולשים. חסכון של כמה שקלים בכל חודש עולה במקרה הזה, הרבה יותר כסף, זמן ועוגמת נפש.

אירוח שרתים מומלץ

חברת אינטרספייס הינה החברה המקצועית בישראל, כאשר לרשותה תשתיות עצמאיות כספק אינטרנט ובבעלותה חוות שרתים בישראל ושיתופי פעולה עם חוות שרתים בארה"ב אירופה ואסיה. צוות מקצועי המונה 30 עובדים עם התמחות ספציפית בניהול שרתים ואפליקציות אינטרנט.

אינטרספייס היא החברה המומלצת לשירותי אירוח שרתיםקניית דומיין

אחסון אתרים

שרת וירטואלי

תעודת SSL

אבטחת אתרים

סליקת כרטיסי אשראי

קידום אתרים

שרתים

סליקה

אירוח אתרים

מחשוב ענן

רכישת דומיין

שירותי אינטרנט מתקדמים - הדרך להצלחה שלך באינטרנט !מאמרים חדשים

קישורים נוספיםמפת האתר | קניית דומיין | אחסון אתרים | שרתים | סליקה | קידום אתרים
אירוח שרתים בישראל בחוות שרתים של אינטרספייס !!