שירותי אינטרנט מתקדמים

שרת וירטואלי בענןאנחנו ממליצים על אינטרויז'ן   שרת וירטואלי


שרת וירטואלי VPS הינו הדור הבא בשירותי אחסון אתרים.


שרת וירטואלי בענן הוא אחד הפתרונות הנפוצים ביותר כיום לניהול של אתרי אינטרנט מורכבים או כתשתית ‏מחשוב פנים ארגוני במיקור חוץ. הרעיון הבסיסי הוא שבמקום להשתמש בשרת מקומי ויקר ‏המצריך תחזוקה שוטפת ולעיתים אף מערך תמיכה שלם, ניתן להשתמש בשרת אמין בענן המתאים את עצמו ‏לדרישות הספציפיות של הלקוח.

בין היתר ניתן לבחור את גודל שטח האחסון, הזיכרון הפנימי, מערכת ההפעלה ‏ויישומים שונים שירוצו על השרת באופן דינאמי בהתאם לתוכנית התשלום.

כמו כן, מכיוון שהשרת בדרך כלל משתמש בפלטפורמה מיוחדת לשרתי ענן, הרי שניתן להפעיל עליו יישומים ‏מיוחדים הפועלים במודל של תוכנה כשירות. לדוגמה, מעבד תמלילים, מערכת לניהול קשרי לקוחות (‏CRM‏) או ‏מערכת בינה עסקית.

מדוע שרת וירטואלי?

אחת הסיבות לכך ששרתים וירטואליים (‏VPS‏) הם זולים באופן משמעותי מרכישת שרת ייעודי היא שהם מסוגלים ‏להקצות סביבת עבודה שונה לכל לקוח כאילו היה מדובר בשרת נפרד וכך למעשה לשלוט באופן דינאמי ‏במשאבים המוקצים לכל סביבת עבודה.

הדבר מתאפשר באמצעות תוכניות מיוחדות המבצעות תהליך של ‏וירטואליזציה, אך הלקוח עצמו רואה אך ורק את התוצאה הסופית היא כאילו היה מדובר בשרת נפרד לכל דבר ‏ועניין. למעשה, אין מניעה מלהפוך מספר שרתים פיזיים לשרת וירטואלי אחד וכך לחלק את המשאבים בצורה ‏מבוזרת.

שרתים וירטואליים בישראל

ישראל ידועה בתור מדינה המתאפיינת באחוז גבוה של שמוש בטכנולוגיה מתקדמת בענן, ובמיוחד כאשר השוק המקומי מתאפיין ‏באלפי חברות סטארט-אפ ויזמים הזקוקים לכוח מחשוב רב ומגוון.

לפיכך, כיום בניגוד לעבר, בהחלט ניתן למצוא שרת ‏וירטואלי איכותי בישראל בחברות אחסון והקמת תשתיות מחשוב ענן המתמחות בכך.

עם זאת, יש לוודא שרוב מערך השרתים אכן נמצא בישראל ולא מעבר לים (אלא אם כן מדובר בהקמה של אתר ‏הנועד לשרת לקוחות או עובדים במיקור חוץ). הסיבה לכך היא לא רק שבמקרה כזה, יהיה הרבה יותר קשה ‏לקבל תמיכה בשעת חירום, אלא שזמן התגובה של השרת הוירטואלי יהיה נמוך יותר באופן משמעותי בגלל ‏המרחק הפיזי וריבוי הצמתים השונים בענן אותן יצטרך לעבור המידע בדרך.

האם יש דבר כזה משאבים בלתי מוגבלים?

חברות רבות טוענות כי השרתים הוירטואליים שלהם הם לא מוגבלים במשאבים, אבל חייבים לזכור כי גם שרת ‏וירטואלי עוצמתי ביותר הוא בסופו של דבר מוגבל ורוב החברות הללו בעצם מתבססות על ההנחה שרוב ‏הלקוחות לא ייבצעו שימוש מסיבי במשאבי השרת. לכן, רצוי מאוד לקבל מפרט של השרת הווירטואלי לפני ‏שמתחייבים לשכור אותו ולברר מהן העלויות הכרוכות בשדרוג השרת בזמן מאוחר יותר והאם ניתן לעשות זאת ‏באופן דינאמי לחלוטין מבלי לאפס מחדש את השרת עצמו (פעולה שעלולה להיות קריטית במקרים מסוימים).


קניית דומיין

אחסון אתרים

שרת וירטואלי

תעודת SSL

אבטחת אתרים

סליקת כרטיסי אשראי

קידום אתרים

שרתים

סליקה

אירוח אתרים

מחשוב ענן

רכישת דומיין

שירותי אינטרנט מתקדמים - הדרך להצלחה שלך באינטרנט !מאמרים חדשים

קישורים נוספים
רישום דומייןמפת האתר | קניית דומיין | אחסון אתרים | שרתים | סליקה | קידום אתרים
שרת וירטואלי בחברת אינטרויז'ן - חברת אחסון אתרים האיכותית בישראל !!