שירותי אינטרנט מתקדמים


הכל אודות אחסון אתרים איכותי בישראל

כל אתר באינטרנט נהנה משירותי הוסטינג ומאוחסן על שרת. איך זה עובד, כמה זה עולה ומה עדיף? ישנם 4 סוגים עיקריים של אחסון אתרים באינטרנט: חינמי, שיתופי, איחסון אתרים על גבי שרת ייעודי לא מנוהל ועל גבי שרת ייעודי מנוהל.

אחסון אתרים חינמי

הוסטינג חינמי זו צורת האחסון הבסיסית ביותר באינטרנט. אירוח אתרים חינמי מתבסס על פרסומות וכולל אפשרויות מצומצות מאוד ומרחב מחיה קטן מאוד. איחסון בחינם, מתאים לגולשים מתחילים אשר מקימים אתר אישי, פשוט וקטן אשר לא דורש משאבים גדולים.

אחסון אתרים חינמי מתאפיין בדרך כלל, בתעבורת רשת מוגבלת, שטח קטן ומחסור בתמיכה בשפות צד שרת כמו : PHP, ASP, CGI, Perl וכדומה. בנוסף, לא ניתנים מסדי נתונים, שירותי דואר אלקטרוני וסטטיסטיקות. ומה שכן ניתן אלה פרסומות המוטמעות בדפי האתר.

אחסון אתרים שיתופי

הוסטינג שיתופי זו צורת האחסון הפופולרית ביותר באינטרנט כיום. איחסון שיתופי מתאים במיוחד לבעלי אתרים עסקיים או פרטיים, קטנים עד גדולים. בדרך כלל, בעלי אתרים עסקיים לא זקוקים לכל היתרונות ששרתים יעודיים (כלומר פרטי שנבנה ספציפית ללקוח) יכולים לספק. בנוסף, המחיר שנלווה לאחזקת שרת ייעודי יכול להכביד ואפילו להפוך את האתר להשקעה לא כדאית מבחינה כלכלית.

אחסון אתרים שיתופי מאפשר לאחסן יותר מאתר אחד על שרת אחד. וכך ניתן לחלק את השרת למספר אנשים ולחלק את ההוצאות בין מספר לקוחות. כתוצאה מכך, מחירי האירוח זולים בצורה משמעותית משרתים ייעודיים – שמאחסנים אתר אחד בלבד.

בדרך כלל, אחסון שיתופי מכיל תמיכה רחבה בשפות צד שרת, ריבוי דומיינים, שירותי דואר אלקטרוני, שטח האחסון והתעבורה החודשית משתנים לפי גודל החבילה אך ניתן לשלוט בהם ולהגדיל אותן לפי הצורך (תמורת תוספת תשלום) וכמובן ניתנת תמיכה טכנית ועוד.

על גבי שרת ייעודי שאיננו מנוהל

אחסון אתרים על גבי שרתים ייעודיים שאינם מנוהלים - מתאים בעיקר לבעלי אתרים אשר מעוניינים לקבל הרבה יותר תעבורה, שטח אחסון ואפשרויות מתקדמות מספק השירות שלהם. את השרת בעל האתר מתחזק באופן אישי והוא זה שדואג לנפח, רוחב הפס, מהירות ועוד. הייתרון הוא בעצמאות ובשליטה בביצועים. העצמאות היא גם החיסרון בשרת מסוג זה - במידה ובעל האתר אינו בעל ידע טכני הוא יתקל בבעיות במקרי תקלה. חסרון נוסף הוא המחיר. מחירי הוסטינג על גבי שרת ייעודי הוא גבוה בהרבה מאחסון שיתופי – אך הביצועים של שרת יעודי הרבה יותר גבוהים.

אחסון אתרים על גבי שרת ייעודי מנוהל

שירותי אירוח על גבי שרתים המכונים "ייעודיים מנוהלים" - מתאים בעיקר לבעלים של אתרים אשר זקוקים ליתרונות של שרת ייעודי אך לא ממש רוצים להתעסק בניהול היומיומי שלו. שרת ייעודי מגיע בעצם עם צוות שירות אשר עוזר, מבצע ומייעל את פעילות השרת שלך.

מחיר אחסון אתרים על גבי שרת ייעודי מנוהל הוא גבוה כיוון שהוא כולל גם את מחיר השרת וגם את מחיר הצוות שמתפעל את השרת. פתרון זול של אחסון אתרים על שרת יעודי מתאפשר בטכנולוגיה חדשנית הנקראת - מחשוב ענן

המלצה על חברת אינטרויז'ן: אחסון אתרים

קניית דומיין

אחסון אתרים

שרת וירטואלי

תעודת SSL

אבטחת אתרים

סליקת כרטיסי אשראי

קידום אתרים

שרתים

סליקה

אירוח אתרים

מחשוב ענן

רכישת דומיין

שירותי אינטרנט מתקדמים - הדרך להצלחה שלך באינטרנט !מאמרים חדשים

קישורים נוספיםמפת האתר | קניית דומיין | אחסון אתרים | שרתים | סליקה | קידום אתרים
אחסון אתרים באינטרספייס - האיכותי הזמין המהיר - תמורה מלאה עם קבלות !!