שירותי אינטרנט מתקדמים

שירותי אינטרנט מתקדמים

שירותי אינטרנט מתקדמים - אודות


האתר ANR.co.il הוקם לשירות חברת ANR, חברת היי טק אשר פיתחה ציוד וטכנולוגיות תקשורת נתונים. החברה נוסדה בשנת 1991 על ידי איציק נוסצקי, יזם, איש פיתוח, ואשף תקשורת נתונים. ANR בראשות נוסצקי פיתחה נתב תקשורת מתקדם אשר באופן בלעדי ויחודי יכול היה לנתב בין רשתות IBM מסורתיות לבין פרוטוקולי TCP/IP.

מלבד לעובדה שלאתר ANR יש ערך סנטימנטלי לבעליו, הוא גם מאוד מיוחד בנוף האינטרנט הישראלי, משום שדומיין האתר ANR.co.il הינו שם דומיין הראשון בישראל שנרשם כאתר מסחרי.

בתקופה בה נרשם שם הדומיין ANR.co.il, מרחב האינטרנט היה שמור לאוניברסיטאות בלבד, והרשת עדיין לא נקראה אינטרנט, אלא ביט נט. אותה הרשת פותחה ותוחזקה על ידי קבוצת ה-IT של אוניברסיטת תל אביב, ועל ידי "מרכז חישובים בין אוניברסיטאי" (הידוע גם כ-מחב"א).

אי שם בשנת 1993 מחב"א קיבלה החלטה לאפשר את הצטרפותן של חברות היי טק ישראליות לרשת, ולאפשר להן לרשום דומיין על שמן - החלטה שהיתה אז מהפכנית, ובעצם היתה יריית הפתיחה לרישום דומיינים בישראל. איציק נוסצקי, כמו מומחי טכנולוגיה רבים דאז חזה כי רשת האינטרנט תהיה הרבה יותר ממה שהיא היתה, ורשם את השם דומיין המסחרי הראשון בישראל. מאוחר יותר ב 1996 הקים את אינטרספייס, חברת שירותי אינטרנט מתקדמים הותיקה בישראל.

ANR.co.il - דומיין מסחרי הותיק ביותר בישראל.


קניית דומיין

אחסון אתרים

שרת וירטואלי

תעודת SSL

אבטחת אתרים

סליקת כרטיסי אשראי

קידום אתרים

שרתים

סליקה

אירוח אתרים

מחשוב ענן

רכישת דומיין

שירותי אינטרנט מתקדמים - הדרך להצלחה שלך באינטרנט !מאמרים חדשים

קישורים נוספיםמפת האתר | קניית דומיין | אחסון אתרים | סליקה | קידום אתרים